Mam na imię Filip. Urodziłem się w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych 27.03.2005 o godz 9.05, w Trzebnicy. Rodzice wołają na mnie Filipek, Fibcio, Fifi. Jestem największym skarbem moich Rodziców. Waga 3620g, wzrost 58cm. Mam brata Adasia, który również urodził się w Trzebnicy, 20.05.2008 roku. I jest takim samym skarbem rodziców jak ja. Na Adasia wołamy: Adam, Adaś, Adaśko. Waga 3920g, wzrost 60cm.
Blog > Komentarze do wpisu
Wakacje 2017 - Okuninka

A w tym roku pojechaliśmy na wakacje nad jeziorko , do Okuninki. Jeździłam tam jako dziecko i pamiętam, że zawsze nam się podobało i zawsze chcieliśmy jeszcze i jeszcze.

Pojechaliśmy i było cudownie. Pogoda nam dopisała, mieszkano również i towarzystwo też.

Pierwszy dzień siedzieliśmy calutki dzień w wodzie grając w piłkę w tzw. odbijanki, padł rekord 34 odbić. Głównym inicjatorem odbijanek był Adam, a zaraz za nim Krzyś. Filipek troszkę mniej grał, bo tworzył budowle z piasku.

Drugi dzień troszkę pływaliśmy , troszkę plażowaliśmy.

Kolejny dzień to już mniej wody, mniej plażingu za to więcej ruchu - wycieczka rowerowa po Okunince i Włodawie.

Troszkę zdjęć z naszych wakacji:

 jezioro

 

piłka

 

 

 

 

niedziela, 30 lipca 2017, agnesik190

Polecane wpisy

  • Dawno mnie nie było.....

    Oj dawno nie pisałam, cały rok, a wydawało mi się, że nawet dłużej. Co u nas? Wszystko dobrze, dzieci szybko rosną. Mamy nowego członka rodziny - kotka rasy Rag

  • Planszówki

    Rodzina Saszków ostatnio uzależniła się od gry w planszóweczki. Bardzo spodobał nam się dixit, pędzące żólwie, doublle.

  • Ferie 2016 - Vrchlabi

    Ferie spędziliśmy czynnie jeżdżąc na nartach. Pojechaliśmy z rodzina Kutrzyńskich, Rusinów i Gałków. Codziennie rano wyjazd na narty, na 4 godziny, powrót to ob