Mam na imię Filip. Urodziłem się w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych 27.03.2005 o godz 9.05, w Trzebnicy. Rodzice wołają na mnie Filipek, Fibcio, Fifi. Jestem największym skarbem moich Rodziców. Waga 3620g, wzrost 58cm. Mam brata Adasia, który również urodził się w Trzebnicy, 20.05.2008 roku. I jest takim samym skarbem rodziców jak ja. Na Adasia wołamy: Adam, Adaś, Adaśko. Waga 3920g, wzrost 60cm.
Blog > Komentarze do wpisu
Wakacje, wakacje, my już po

Wakacje w końcu nastały. Cieszymy się bardzo, bo ten rok był dla nas ciężki i pracowity. W końcu można naładować akumulatory. Chociaż my na wakacjach już byliśmy...., byliśmy na początku czerwcu w Holandii.

Holandia nam się bardzo spodobała i dzieci już krzyczą, że za rok znowu do Holandii. 

Do Holandii pojechaliśmy na dwa samochody, my i wujek Mirek. Po drodze odwiedziliśmy ciocię Monikę, która mieszka w Niemczech i ma dwie córeczki, Klarkę i Emmę.

Mieszkaliśmy w domku z EuroCampu, w ośrodku Duinrell. Zwiedziliśmy Hagę, Amsterdam i Lejdę. Byliśmy w Muzeum Miniatur, w Oceanarium i w Muzeum Figur Woskowych. Lejdę zwiedzaliśmy jeżdżąc rowerami. Rower w Holandii to najpopularniejszy środek lokomocji. Wszędzie jest pełno rowerów, pod szkołami, pod urzędami na ulicach. 

Amsterdam też nam bardzo się podobał, tutaj poruszaliśmy się na nóżkach, jechaliśmy też tramwajem i metrem.

W ośrodku w którym mieszkaliśmy był park rozrywki, wesołe miasteczko, frajda dla całej rodziny. Każdy coś dla siebie znalazł. Najbardziej szalał Filip. Jego nic nie brała i potrafił pięc razy pod rząd kręcić się na karuzeli lub kręcić się na beczce śmiechu.

Kuzynostwo :))

Przerwa w wycieczce rowerowej

Nasz domek

W muzeum miniatur

Muzeum miniatur

Amsterdam

Amsterdam

Amsterdam

środa, 08 lipca 2015, agnesik190

Polecane wpisy

  • Wakacje 2017 - Okuninka

    A w tym roku pojechaliśmy na wakacje nad jeziorko , do Okuninki. Jeździłam tam jako dziecko i pamiętam, że zawsze nam się podobało i zawsze chcieliśmy jeszcze i

  • Piłkarze

    Chłopaki od wakacji,zaczęli się mocno interesować piłką nożną.Od razu od września zaczęli trenować w klubie Unia Wrocław. Dwa razy w tygodniu mają treningi, Fil

  • Dawno mnie nie było.....

    Oj dawno nie pisałam, cały rok, a wydawało mi się, że nawet dłużej. Co u nas? Wszystko dobrze, dzieci szybko rosną. Mamy nowego członka rodziny - kotka rasy Rag